Tuesday, December 25, 2007

Kingiküllus

Jõulud! :) Ma iga aasta mõtlen, et päris mõttetuks ürituseks on need jõulud kujunenud, aga detsembri lõpuks on ikkagi mõnus jõulutunne sees ja hea olla. Albatross sai kuhjaga kingitusi, suurem osa neist on ilmselt muidugi rohkem minu meeleheaks, aga ikkagi. ;) Ta sai uued päitsed, sadulapadja, veits pikema sadulavöö "paksudeks aegadeks" :D ja ma uue saba-laka palsami ka. Ahjaa, Jane andis ka meile natuke oma hobuasju, mida tal enam vaja ei ole - kaks sadulapatja ja ühe valtrapi, nii et uusi asju on küllaga. ;)

Albatrossil endal oli kindlasti kõige parem meel õunte ja porgandite üle, mis leidsid tee tema künasse ja hiljem ilmselt kõhtu. Novot, ja ega midagi muud erilist Albatrossil jõulude puhul ei toimunudki. Paar trennivaba päeva sai ka, aga neid oleks vist natuke palju kingituste alla liigitada. Isegi täna ei viitsinud ma ennast trenni vedada, aga Albatross olevat karjamaal hullu möllu ka täis olnud, nii et las siis laiskleb vahelduseks niisama. ;) Aga homme lähen kindlasti, siis on kogu lõbu läbi.

Paar päeva tagasi, mõtlesin, et Albatrossil miskit viga, käitus kummaliselt. Esiteks oli tal vist kõht pisut korrast ära, teiseks otsustas peale trenni jalutades sadulaga pikali heita ja püherdada. Püherdamiseni ta õnneks ei jõudnud, aga nii kiire mu reaktsioon ei olnud, et takistada teda pikali heitmast, kähku käis see asi. :P Aga see ei ole üldse temalik, ta ei püherda väga tihti otse inimeste kõrval. Noh, vahest harva ehk. Võtsin sadula ära, mõtlesin, et äkki tahab uuesti, aga ei - enam mitte. Ja siis kolmandaks, jättis järgmisel päeval pool hommikusöögist alles, trampis selle lihtsalt mööda boksi laiali. Seda ei juhtu ka just tihti, et Albatross midagi söömata jätab. Ma ei teagi, kas oli tal midagi viga või mitte, nüüd igatahes tundub küll kõik jälle korras olevat.

Üleeile sai tall oma ussirohukuuri ka kätte, Albatross võttis päris viisakalt selle vastu ega lödistanudki mind ussirohuga täis. Nüüd mingi päev peaksid nad marutaudisüstid ka saama.

Ja praegu vist ei olegi midagi erilist rohkem rääkida. Eks näis, mis homme saab. ;)

No comments: